KONST / Litografier / Färglitografi 12118377
nr 1211 8377
Färglitografi
Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 273/460. Motivet: 38x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:45:50
500 kr
600 kr
22 okt
Peter Dahl (f. 1934)